MiniGolf Star

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 4.57 TL
  • Boyut 14 MB
  • Version 1.3
  • Dil İngilizce
  • Firma AppQuiz
Golf heyecanını istediğiniz an istediğiniz yerde yaşayın diye üretilmiş harika bir uygulama sizleri bekliyor.

Spor yapmak insanlar için rahatlatıcı ve bir o kadar da eğlendirici bir alandır. Herkes hafta sonlarının gelmesini arkadaşlar ile yapılan spor aktiviteleri için ister. Golf bunların yanında ayrı bir yeri vardır. Golf tek başına bile antrenman tarzında oynanabilen stres atma konusunda bir numara bir oyun tarzıdır. Sonsuza uzanan yeşilliklerin arasında yorucu olmayan heyecan verici ve teknik beceri isteyen kaliteli bir oyun yapısıdır golf. İşte siz golf tutkunları için özel hazırlanan bu oyun sayesinde dilediğiniz an istediğiniz yerde bu oyunu yanınızda taşıyacak ve bu heyecan istediğiniz an ortak olabileceksiniz.

MiniGolf Star yazılımı ile bir çok golf tutkunu spor hastalarının kullandığı ve çok işlerine yaradıkları hakkında sağlıklı yorumları ile daha da geliştirilmiş bir puan hesaplama uygulamasıdır. MiniGolf Star yazılımı ile artık golf oynarken atışlarınızı ve puanlarınızı otomatik olarak hesaplayarak size hem zamandan hemde konsantrenizi dağıtmadan daha başarılı bir oyun sergilemenize olanak sağlayacak bir programdır. 

MiniGolf Star Golf oyuncularından herhangi bir sayı için puanları, herhangi bir sayı saklamak ve hesaplama yapabilen uygulama otomatik olarak her bir oyuncu için her oyun için handikap ve net skoru ve dizini hesaplar. Siz de bu harika oyuna hemen sahip olmak istiyorsanız bu oyunu hemen indirin. 

MiniGolf Star indir